EngУкр

Новини

Глибоке співчуття нашому Почесному президенту Еллен Муравйов-Апостол

Український фонд «Благополуччя дітей» висловлює своє глибоке співчуття нашому Почесному президенту Еллен Муравйов-Апостол з приводу трагічної загибелі іі рідних в авіакатастрофі, що сталася в п'ятницю 22 травня Транкозо, Бахія в Бразиліі.


Тренінг для представників правоохоронних органів

20-22 травня 2009 р. в рамках проекту "Впровадження пілотної моделі структурної профілактики насильства щодо дітей" буде проведено тренінг для представників правоохоронних органів, які проводять опитування дітей - свідків або жертв насильства.


Презентовано проект щодо протидії торгівлі людьми на рівні місцевіх громад

Третього квітня в Києві в приміщенні Міністерства у справах сім'ї, молоді та спорту України було презентовано проект «Попередження торгівлі людьми шляхом розвитку соціальної роботи та мобілізації громад», у рамках якого Швейцарське бюро співробітництва в Україні протягом трьох років надасть 1.3 млн. швейцарських франків (приблизно 1 млн. доларів) на протидію торгівлі людьми на рівні місцевих громад.


Діяльність в рамках проекту

15-16 квітня 2009 р. в рамках проекту "Впровадження пілотної моделі структурної профілактики насильства щодо дітей" за сприяння Академії суддів України проводитиметься семінар для суддів "Особливості підготовки дитини - жертви або свідка насильства до судового процесу".


12 березня 2009 р. завершився тренінговий курс для психологів та соціальних педагогів, що проводився в рамках проекту

12 березня 2009 р. в рамках проекту "Впровадження пілотної моделі структурної профілактики насильства щодо дітей" завершився тренінговий курс для психологів та соціальних педагогів 11-ти загальноосвініх шкіл, 3-х шкіл-дитсадків та центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Подільського району м. Києва з питань соціально-просвітницької роботи з попередження насильства щодо дітей.


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19