EngУкр

Новини

Діяльність по впровадженню Україно-Швейцарської Програми «Здоров’я матері і дитини 2008-2010»: новини, події за вересень 2009 року

Український фонд «Благополуччя дітей» продовжує впровадження компоненту "Міжсекторна модель сприяння здоров'ю матері та дитини". Новини про інші компоненти Програми «Здоров'я матері і дитини 2008-2010» можна знайти також на сайті: http://www.motherandchild.org.ua/archive


Зустріч європейської мережі організацій, які впроваджуюють методику сімейних групових нарад (Варшава, Польща)

З 8 по 10 жовтня 2009 р. представник Українського фонду «Благополуччя дітей» прийнмав участь у щорічній зустрічі організацій, які впроваджуюють та розвивають методику сімейних групових нарад у роботі з сім'ми, дітьми та молоддю.


ІІІ Міжнародна конференція «Безпека дітей та молоді в Інтернеті»

Український фонд «Благополуччя дітей» взяв участь у міжнародній конференції «Безпека дітей та молоді в Інтернеті», що проходила з 29 по 30 вересня 2009 р. у м. Варшава (Польща)


7-й Національний конгрес (Велика Британія)

З 13 по 17 вересня 2009 р. представники Українського фонду «Благополуччя дітей» взяли участь у Національному конгресі BASPCAN та ознайомчих візитах до організацій, що працюють у сфері захисту дітей у м. Суонсі (Велика Британія)


Інформаційна кампанія "Біль від ременю пройшла. Але це залишиться між нами"

З вересня по грудень 2009 року Український фонд "Благополуччя дітей" проводить інформаційну кампанію "Біль від ременю пройшла. Але це залишиться між нами" в рамках проекту "Впровадження пілотної моделі структурної профілактики насильства щодо дітей".


Діяльність по впровадженню Україно-Швейцарської Програми «Здоров’я матері і дитини 2008-2010»: новини, події за червень 2009 року

Український фонд «Благополуччя дітей» продовжує впровадження компоненту “Міжсекторна модель сприяння здоров’ю матері та дитини”. Новини про інші компоненти Програми «Здоров’я матері і дитини 2008-2010» можна знайти також на сайті: http://www.motherandchild.org.ua/archive


Діяльність у рамках Компоненту “Міжсекторна модель сприяння здоров’ю матері та дитини” Україно-Швейцарської Програми «Здоров’я матері і дити

26-27 травня 2009 року організовано тренінг для членів районних Координаційних Рад в АР Крим. Цей тренінг розпочинає новий етап навчання членів районних координаційних рад з питань розробки районної міжсекторної програми сприяння здоров'ю матері та дитини. Тренінг проходив в Ленінському районі АР Крим в рамках Компоненту "Міжсекторна модель сприяння здоров'ю матері та дитини".


Презентація проекту щодо протидії торгівлі людьми на рівні місцевих громад у Донецькій області.

30 червня 2009 р. в Новоазовському та Володарському районах, за участю Українського фонду «Благополуччя дітей», представників обласної та районних адміністрацій, управлінь освіти, служб у справах дітей, центрів соціальних служб та громадських організацій Донецької області відбулася розширена зустріч, під час якої присутні ознайомились з проектом та обговорили питання щодо його реалізації в регіоні.


Тренінг з питань виявлення випадків насильства щодо дітей в сім'ї на ранньому етапі.

4-5 червня 2009 р. у м. Києві було проведено семінар з питань виявлення випадків насильства щодо дітей в сім'ї на ранньому етапі в рамках проекту "Впровадження пілотної моделі структурної профілактики насильства щодо дітей".


Як врятувати дитину від стресу під час слідства?

27 травня о 14.00 у приміщенні Міського центру дитини Служби у справах дітей Виконавчого органу КМДА (м. Київ, вул. Маяковського, 28 В) з нагоди Дня захисту дітей відбулося відкриття першої в Україні «Дружньої кімнати» - кімнати для опитування дітей, які стали жертвами або свідками насильства.