EngУкр

Новини

У Каневі відбулося офіційне відкриття обласного соціального центру матері та дитини.

15 жовтня 2010 р. у місті Каневі відбулося офіційне відкриття обласного соціального центру матері та дитини. Приводом для відкриття центру, стала безоплатна передача будинку Українським фондом "Благополуччя дітей" у комунальну власність Черкаської області.

 


У Кіровограді відкрито другий «Наш дім»

05 жовтня 2010 року о у Кіровограді відбулось відкриття другого сімейно-орієнтованого будинку для дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування "Наш дім".


Оголошено результати другого етапу конкурсу міні-грантів

Стали відомими переможці другого етапу конкурсу міні-грантів, що проводився для пілотних шкіл проекту з попередження торгівлі людьми.


Презентаційні семінари з питань використання навчальних ігор з протидії торгівлі людьми

У 8 пілотних школах Донецької області проведені семінари-тренінги «Особливості здійснення профілактики залучення підлітків до торгівлі людьми за допомогою інтерактивних методів навчання»


Cтартував щорічний Всеукраїнський фотоконкурс «Світ дитячої мрії».

17 вересня 2010 р. о 15:00 в Києві в приміщенні арт-кафе «ХудГраф» (б-р. Т.Шевченка 33, 2-й поверх) відбулося офіційне відкриття Всеукраїнського фотоконкурсу «Світ дитячої мрії» та був проведений перший майстер-клас «Школи сімейної фотографії» відомого українського фотохудожника Віктора Марущенка.


Тренінг для спеціалістів пілотних районів, які проводять заняття у «Школах відповідального батьківства» пройшов у Києві.

Завершився цикл навчання для спеціалістів, які проводять заняття для вагітних та членів їх сімей. Останій тренінг «Методики роботи шкіл відповідального батьківства: практикум тренерських навиків» з циклу навчання спеціалістів пройшов у Києві наприкінці серпня.


Інформаційно-ресурсний центр «Дитинство без насильства»

Наприкінці серпня 2010 року на сайті Українського фонду «Благополуччя дітей» був створений Інформаційно-ресурсний центр «Дитинство без насильства».


Підведено підсумки конкурсу плакатів щодо попередження торгівлі людьми

Серед учнів 7-11 класів пілотних шкіл проекту з попередження торгівлі людьми проведено конкурс плакатів.


Видано навчальні ігри з протидії торгівлі людьми

Український фонд «Благополуччя дітей» здійснив видання двох навчальних ігор для дітей 13-17 років з протидії торгівлі людьми.


Завершились курси підвищення кваліфікації «Соціальна робота з потерпілими від торгівлі людьми»

17 учасників проекту «Попередження торгівлі людьми шляхом розвитку соціальної роботи та мобілізації громад» отримали сертифікати Школи соціальної роботи Національного університету «Києво-Могилянська Академія» про закінчення модульного курсу «Практична робота з потерпілими від торгівлі людьми».