EngУкр

Новини

Визначенні переможці!

15 - 16 грудня, в рамках проекту "Посилення ролі громадськості у розв'язанні місцевих соціальних питань",  відбулося засідання Ради експертів під час якої відбулося обговорення проектних пропозицій, визначення переможців конкурсу «Участь громадськості у розв'язанні соціальних питань на місцевому рівні» та вироблення рекомендацій щодо впровадження проектів.


Стартував новий проект, спрямований на підтримку випускників державної системи опіки України.

15 листопада 2011 року стартував новий проект "Система підтримки та надання допомоги в становленні самостійності дітей, що перебувають під опікою держави". Проект реалізується за фінансової підтримки Міжнародного благодійного фонду "Друзі дітей Україна" та спрямований на сприяння благополуччю дітей, що перебувають під опікою держави, покращення якості їхнього життя та перспектив на майбутнє, шляхом створення й запровадження ефективної системи їх підтримки та надання допомоги в становленні самостійності.


Стартувала інформаційна кампанія «Брудний дотик».

19 листопада 2011 року у Всесвітній день попередження насильства над дітьми Український фонд «Благополуччя дітей» спільно з Fundacja Dzieci Niczyje (Фундація Нічиї Діти), рекламно-креативна агенція Grey G2 Ukraine, «Ла Страда - Україна» розпочали проведення інформаційної кампанії «Брудний дотик».


В Крыму прошла конференция по вопросам предупреждения торговли людьми

В рамках проекта программы «Предупреждение торговли людьми путем развития социальной работы и мобилизации громад» прошла итоговая республиканская конференция.


«Твоє життя – твій вибір!» – нове видання Українського фонду «Благополуччя дітей»

Український фонд «Благополуччя дітей» видав матеріали у вигляді коміксів «Твоє життя - твій вибір!» для проведення занять з підлітками з питань попередження торгівлі людьми


В Івано-Франківську відбулась підсумкова обласна конференція проекту «Попередження торгівлі людьми шляхом розвитку соціальної роботи та мобілізації громад»

2-3 листопада освітяни та фахівці соціальної сфери Івано-Франківської області взяли участь у підсумковій конференції проекту з питань попередження торгівлі людьми


Український фонд «Благополуччя дітей» спільно з Всеукраїнською громадською організацією «Асоціація безпеки дорожнього руху» розробили методичні рекомендації до проведення Всеукраїнського уроку «Безпека на дорозі – безпека життя».

Ініціатива громадських організацій була підтримана Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України (лист Міністерства від 09.09.2011 N 1/9-685). Проведення уроку, присвяченого безпеці дорожнього руху, має відбутися в 1-11 класах загальноосвітніх навчальних закладів у період з 15 до 30 вересня 2011 року.


Український фонд «Благополуччя дітей» підписав угоду про співпрацю

Український фонд «Благополуччя дітей» підписав угоду про співпрацю з Всеукраїнською громадською організацією «Асоціація безпеки дорожнього руху» щодо спільної розробки та реалізації соціальних проектів з питань популяризації, формування та підвищення у населення України, зокрема дітей і молоді, культури поведінки на дорозі.

 

 


Відбулася зустріч Всеукраїнської мережі проти Комерційної сексуальної експлуатації дітей (КСЕД)

4 серпня 2011 р. відбулася зустріч Всеукраїнської мережі проти Комерційної сексуальної експлуатації дітей (КСЕД). У зустрічі взяли участь біля 20 представників громадських організацій - членів мережі.


Кировская школа-гимназия стала номинантом крымской акции «Успех года»

Кировский учебно-воспитательный комплекс «Школа-гимназия» № 2 получил диплом в номинации «Педагогическое мастерство» в рамках крымской акции «Успех года» благодаря участию в программе по профилактике торговли людьми