EngУкр

Інформаційно-ресурсний центр «Дитинство без насильства»

  Опитування

Жорстоке поводження з дітьми: його ознаки та види

Ссоры при ребенке: советы родителям

Не случайные ссоры при ребенке, а общая модель поведения супругов больше всего влияет на детей. Если вы ругаетесь каждый день, наверное, вам следует прислушаться к советам, которые дают специалисты.


Развитие происходит из точки покоя

Взрослые, которые усиленно развивают ребенка, похожи на Карлсона, посадившего семечко. Он все время его раскапывал, чтобы посмотреть: не проросло ли?


6 простых способов научить ребёнка тому, как важны его личные границы

Личные границы - это важно. Ребёнок с пониманием личных границ с гораздо меньшей вероятностью пострадает от домогательств взрослых или сверстников, не станет домогаться других детей. Он не станет терпеть - "а может, так и надо?" - когда медсестра или кто-либо ещё делает что-то неправильно и потому очень болезненно.


6 вещей, как мы невольно приучаем детей к культуре изнасилования

Каждый день родители, действующие из лучших побуждений, разнообразными путями способствуют культуре изнасилования, а наши дети страдают от этого


О чем не говорят с детьми, когда говорят с детьми о сексе

Стаття сімейного психолога з порадами батькам про те, як і коли розмовляти з дітьми на тему сексу. Від автора: «... Я не рассказываю Вам, как Вам воспитывать своих детей ... Если Вы думаете, что чтение Пушкина, сказки про аиста и пугание ранними беременностями спасет Ваше чадо от венерических болезней - бог Вам судья»


Покарання для дітей: за і проти

Швидше за все, жоден нюанс у виховному процесі дитини не викликає стільки питань, як покарання дитини. Хтось вважає, що дитину карати зовсім неприйнятно, а для когось і покарання дітей ременем є чимось само собою зрозумілим і не заслуговує на особливу увагу, і вже тим більше занепокоєння. Так хто ж з них правий? Чи варто карати дитину, чи все ж утриматися від каральних заходів?


Кожний десятий українець вважає фізичне покарання дітей нормальним явищем

В Україні із битої в дитинстві малечі виростають дорослі кривдники. Дорослі українці знущаються над дітьми і вважають це нормою Більшість українських дітей б'ють - ці дані досліджень озвучив дитячий фонд ЮНІСЕФ.


«ВІД ВИХОВАННЯ ДО ПОКАРАННЯ»

МЕТА: 1. Отримати відомості про стосунки між дітьми і батьками в сім'ї учнів класу. 2. З'ясувати, які заходи заохочення і покарання вважають за краще приймати батьки учнів. 3. Сприяти формуванню у батьків уявлень про дійсний батьківський авторитет і актуалізацію потреби його прояву в стосунках з дітьми.

ОБЛАДНАННЯ: • Комп’ютерна презентація « От воспитания до насилия»; • ситуації для обговорення в групах; • пам’ятка для батьків.


Виховання чи насильство?

Ставлення українців до тілесних покарань дітей залишається досить суперечливим. Довгий час фізичне покарання дітей у різних суспільствах вважалося, а в багатьох культурах, і зараз вважається цілком прийнятним, а іноді, навіть обов’язковим інструментом виховання дитини. У той же час результати досліджень, проведені за останні роки у багатьох країнах світу, показують, що мільйони дітей страждають від фізичного насильства.

Дітлахи потерпають від ляпасів, стусанів, навіть серйозних побоїв. І найсумнішим є те, що в більшості випадків фізичного болю та душевних страждань, пов’язаних із ним, дітям завдають їх рідні: батьки, братики, сестрички, бабусі, дідусі. Люди, які мають дарувати дитині свою любов, тепло, відчуття безпеки, у такий спосіб намагаються довести свою правоту, привчити малих бешкетників до дисципліни та порядку


Виховання дитини без покарання

Фізичне насильство в сім’ї – це навмисне нанесення побоїв, тілесних ушкоджень одного члена сім’ї іншому, яке може призвести чи призвело до порушення нормального стану фізичного чи психічного здоров’я або навіть до смерті постраждалого, а також до приниження його честі та гідності. Сексуальне насильство в сім’ї – це примушування до небажаних статевих стосунків у родині, а також сексуальні дії щодо неповнолітнього члена сім’ї.


1 2 3 4 5