EngУкр

Інформаційно-ресурсний центр «Дитинство без насильства»

  Опитування

Безпека дітей в Інтернеті

Технології руйнують дитячий сон – дослідження

Наукове видання «Журнал педіатричної психології» (Journal of Pediatric Psychology) опублікував дослідження, що виявляє негативний вплив технологій на сон дітей.


Google і Microsoft оголосили війну мисливцям за дитячою порнографією

Провідні пошукові компанії Google і Microsoft домовилися про заходи, що ускладнять пошук зображень жорстокого поводження з дітьми в інтернеті, зокрема дитячої порнографії.


Facebook опублікувала настанови батькам щодо безпеки дітей в інтернеті

Новий порадник має навчити батьків та педагогів, як допомогти підліткам робити безпечні, розумні та відповідальні вибори в онлайн житті, сказано у зверненні компанії.


Сестра Цукерберга видала дитячу книжку про шкідливість інтернету

Головна героїня – маленька дівчинка на ім’я Дот, яка дізнається, що ігри на вулиці можуть бути значно цікавіші за ігри на планшеті.


Кожна п'ята дитина зазнає знущань в інтернеті - дослідження

Підлітки знайшли собі ще один спосіб знущання над однолітками - через соціальні мережі.


У Британії заблокують доступ до онлайн-порно - Кемерон

На всіх комп'ютерах у Великій Британії буде автоматично заблокована інтернет-порнографія. Доступ до такого контенту можна буде отримати, тільки попередньо попросивши про це у провайдера.


Мі-мі-мі-генерація та медіа

Мі-мі-мі-генерація – це покоління 11–16-річних, і через десяток років світ буде належати їм. Тінейджери XXI століття значною мірою сформовані світом медіа.


Валерій Іванов: Завдання медіапедагогів – навчити дітей відрізняти якісну медіапродукцію від неякісної

Про різне розуміння медіаосвіти та медіаграмотності в Україні та про те, як уникнути профанації хорошої ідеї – президент Академії української преси.


Медиа-насилие: детям прививают страсть к убийству

Подполковник в отставке Дэвид Гроссман написал в соавторстве с Глорией де Гаэтано книгу под названием «Не учите наших детей убивать. Объявим поход против насилия на телеэкране, в кино и компьютерных играх».


Сайти з дитячою порнографією більшість фотографій беруть із соціальних мереж [дослідження]

Дослідники The Internet Watch Foundation дійшли висновку, що ресурси з дитячою порнографією крадуть фотографії із соціальних мереж, де підлітки самі ж їх публікують.


1 2 3