EngУкр

Інформаційно-ресурсний центр «Дитинство без насильства»

  Опитування

«Дитина повинна за всіх обставин бути серед тих,

хто першими одержують захист і допомогу»

Декларація прав дитини

 

Шановні друзі, інформаційно-ресурсний центр «Дитинство без насильства» створений в рамках проекту «Дитинство без насильства - покращення системи захисту дітей у Східній Європі», який реалізує Український фонд «Благополуччя дітей» за сприяння OAK Foundation у партнерстві з Міністерством України у справах сім'ї, молоді та спорту.


Занадто часто у житті ми зустрічаємося з жорстокістю або стаємо її свідками. На жаль, вона не обминає і найбільш вразливих членів суспільства - дітей.


Якщо Ви відкрили цю сторінку, це означає, що Ви не залишаєтесь осторонь жорстокості та насильства по відношенню до дітей. Ми сподіваємося, що спеціалісти, які працюють з дітьми, а також батьки і самі діти зможуть знайти на цьому сайті корисну для себе інформацію, яка допоможе протидіяти негативним явищам у повсякденному житті. І тоді наша головна мета - дитинство без жорстокості та насильства - стане набагато ближче.

 

Новини ІРЦ

В Україні почали роботу групи поліції з протидії домашньому насильству

В трьох містах України від сьогодні розпочинають роботу мобільні групи поліції з протидії домашньому насильству.


В Україні працюватиме поліцейська мережа протидії домашньому насильству, яка буде формуватися в більшості жінками-офіцерами поліції

Міністерство внутрішніх справ України презентувало новий поліцейський проект - мережу протидії домашньому насильству


Навчаємо дітей правилам безпечної поведінки

Український фонд «Благополуччя дітей» розробив новий методичний посібник для роботи з дітьми 10 - 18 років з питань попередження насильстваПереглянути усі...

 Нові надходження


Переглянути усі...