EngУкр

«Гуманітарна допомога вимушено переміщеним особам та громадам, які постраждали внаслідок конфлікту в Україні»

Інформація

Всеукраїнська благодійна організація Український фонд «Благополуччя дітей» розпочала другу фазу реалізації проекту «Гуманітарна допомога для внутрішньо переміщених осіб та громад, які зазнали наслідків конфлікту в Східній Україні» за підтримки German Federal Foreign Office та Diakonie Katastrophenhilfe (Німеччина), перша фаза якого успішно впроваджувалась у жовтні 2014р. – лютому 2015 р.

Проект триватиме до грудня 2015 року.


Проект розрахований на допомогу сім'ям з дітьми, які переїхали з зони проведення АТО. Одним з важливих напрямків проекту є забезпечення базових потреб вимушених переселенців у Донецькій, Дніпропетровській та Харківській областях.

В рамках даного проекту заплановано:

  • розповсюдження продуктових наборів, засобів гігієни, зимового дитячого одягу та дитячих ковдр. Дорослі переселенці отримають теплі зимові ковдри (Донецька область);
  • впровадження програми із забезпечення найвразливіших сімей вимушених переселенців ваучерами для довгострокового користування, за допомогою яких вони зможуть придбати товари першої необхідності у супермаркетах (Дніпропетровська та Харківська області).

 

Передача гуманітарної допомоги у Донецькій області здійснюватиметься в партнерстві з Товариством Червоного Хреста України.

 

Додаткова інформація щодо впровадження програми в Харківській області

 

Додаткова інформація щодо впровадження програми в Дніпропетровській області

Партнери проекту